i.safe MOBILE IS440.1 5G Radio Set
i.safe MOBILE IS440.1 5G Radio Set, portofoon voor Zone 1/21 Lees meer
![]()
De 5G-radio zorgt voor veilige en storingsvrije PoC-communicatie via openbare of campusnetwerken (4G of 5G) of Wi-Fi® in Ex-Zone 1/21. Een gateway maakt de IS440.1 interoperabel met eerdere radiotechnologieën en zorgt voor een naadloze integratie in bestaande systemen. De 5G-radio heeft een gebruikersgerichte look & feel, een vervangbare batterij, grote knoppen voor PTT, SOS, talkgroup-selectie, een krachtige luidspreker aan de voorkant, een ISM-interface en een functionele bevestigingsclip.
VOORDELEN
- Kanaalselector bijv. voor PTT-toepassingen
- Programmeerbare rode toets (bijv. voor bescherming van alleenwerkers/SOS)
- Programmeerbare zijknop (bijv. voor PoC/PTT)
- Extra programmeerbare knoppen, M1 & M2, toewijsbaar via Button App
- 8-pins ISM-interface voor optionele audio-accessoires
- Krachtige 4800 mAh batterij voor extreme runtime als optionele accessoire
- Versterkte luidspreker voor lawaaierige werkomgevingen
- Geïntegreerde riemclip voor veilig dragen
Dit toestel ondersteunt i.safe MOBILE App World
App World is het digitale platform van i.safe MOBILE voor gecertificeerde industriële apps. Hiermee kunt u eenvoudig applicaties installeren die speciaal zijn ontwikkeld voor explosieveilige en veeleisende omgevingen.Beschikbare apps in App World:
- Fleet Management:Fleet Client (Swiftcom)
- Push-to-Talk (PTT):GroupTalk, InstantTalk (Mobile Tornado), Zello, T.Flex (TASSTA), Team on the Run (Streamwide)
- Mobile Device Management:MD Solution (SAFEUEM)
Alle apps zijn getest en volledig compatibel met i.safe MOBILE apparaten, zodat u verzekerd bent van maximale veiligheid en betrouwbaarheid.
TECHNISCHE KENMERKEN
| ATEX Zone | Zone 1, Zone 21 |
| ATEX certificatie | EPS 23 ATEX 1 249 X |
| ATEX certificatie gas | II 2G Ex ib IIC T4 Gb |
| ATEX certificatie stof | II 2D Ex ib IIIC T135°C Db |
| ATEX certificatie mijnbouw | - |
| IECEx Certificatie | IECEx EPS 23.0069X |
| IECEx certificatie gas | Ex ib IIC T4 Gb |
| IECEx certificatie stof | Ex ib IIIC T135°C Db |
| IECEx certificatie mijnbouw | - |
| Militaire norm MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Type apparaat | ATEX 5G radio |
| IP codering | IP68 |
| Besturingssysteem | ISM-OS 14 |
| Processor | Qualcomm QCM6490, Octa Core |
| Geheugen | 64 GB |
| Schermgrootte | 2,4 inch |
| Scherm resolutie | 240 x 320 |
| Touchscreen | Gorilla Glass 3 |
| Camera | 8 MP autofocus (voorzijde) |
| Bericht functies | SMS, MMS |
| Mobiele dataverbinding | 4G, 5G |
| Frequenties | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR |
| Dual Sim | Nano-SIM + eSIM |
| Micro SD | nee |
| Accu capaciteit | 2.400 mAh (verwisselbaar), 4.800 mAh optioneel |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wifi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), 2,4 GHz + 5 GHz |
| Zaklamp | Nee |
| Trilfunctie | Nee |
| Barcodelezer | Nee |
| GPS | GPS, A-GPS, GLONASS, A-GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC, QZSS, SBAS |
| SOS knop | Ja (programmeerbaar) |
| PTT (Pusc-to-Talk) | Ja (programmeerbaar) |
| Lone worker protection | Ja (programmeerbaar) |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| Hoogte (mm) | 136,6 mm |
| Breedte (mm) | 71,5 mm |
| Dikte (mm) | 32 mm |
| Gewicht incl. batterijen (gram) | 307 g |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar (i.safe MOBILE) |







ATEX Telefoons
ATEX Tablets
ATEX Wearables
ATEX Communicatie
ATEX Headsets
ATEX Pocket PC
ATEX Scanners
ATEX Meetapparatuur
ATEX Lampen
ATEX Camera's
ATEX Network Equipment
Rugged apparatuur





